Trenerzy

W sezonie 2017/18 naszą młodzieżą zajmują się następujący trenerzy:

trenerzy_GT Gabriel Turczyński, tel.: 881 082 087

Trener Koordynator sekcji pływackiej MKS Piaseczno, trener pływania klasy I, trener piłki wodnej klasy II. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Nauczyciel w Gimnazjum nr 1 im. Bohaterów Powstania Warszawskiego w Piasecznie. Były zawodnik klubu pływackiego KSZO Ostrowiec. Reprezentant Polski w piłce wodnej juniorów. Członek drużyny piłki wodnej KSZO Ostrowiec, która zdobyła czterokrotnie tytuł Mistrza Polski. Trener sekcji pływackiej MKS Piaseczno od roku 2004.

trenerzy_MM  Małgorzata Michalska

Trener pływania klasy II. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Była zawodniczka klubu pływackiego "Legia" Warszawa. Nauczycielka w Gimnazjum nr 1 im. Bohaterów Powstania Warszawskiego w Piasecznie. Trener sekcji pływackiej MKS Piaseczno od roku 2005.

trenerzy_KSz  Kamil Szulik, tel.: 517 507 819

Trener pływania klasy II. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Były zawodnik GOSiR Piaseczno. Trener sekcji pływackiej MKS Piaseczno od roku 2013.

trenerkuba

Jakub Sobala

Instruktor Pływania, ratownik WOPR. Student Politechniki Warszawskiej. Były zawodnik  GOSiR Piaseczno. Wielokrotny medalista mistrzostw Polski w pływaniu w tym mistrz Polski, dzieci  10-11 letnich na dystansach 50, 100 metrów stylem klasycznym. Były reprezentant klubu piłki wodnej UKPW 44 Warszawa (obecnie Legia Warszawa), z którym zdobył dwukrotnie srebrny medal mistrzostw Polski juniorów. Poza basenem, posiadacz 3 stopnia uczniowskiego w Kick-boxingu. Wielokrotny mistrz Polski w Kick-boxingu juniorów, członek kadry narodowej juniorów w tym sporcie w latach 2014-2015. Trener sekcji pływackiej MKS Piaseczno od roku 2017.