Ogólna oferta dla sponsorów:

Zawodnicy naszej grupy to młodzież szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych naszej Gminy i Powiatu. Zajęcia w sekcji odbywają się w siedmiu grupach treningowych podzielonych na kategorie wiekowe. Rokrocznie podstawowy kurs nauki pływania kończy ponad 800 dzieci, z których najlepsze biorą udział w zawodach i zapraszane są do uczestnictwa w treningach sekcji. W tym roku szkolnym sekcja liczy ponad 100 zawodników. Nie wszyscy wytrwają ale niektórzy, pracowici i utalentowani osiągają najwyższy poziom sportowy w Polsce. Przykładem jest kilkoro naszych piaseczynian, którzy zostali powołani do kadry Polski oraz kadry warszawskiego związku pływackiego. W wielu kategoriach wiekowych możemy pochwalić się medalistami Mistrzostw Polski.

Zdając sobie sprawę, że nasza sekcja nie jest jeszcze wystarczająco znana, aby mogła istotnie wesprzeć promocję Państwa firm, jednakże z sezonu na sezon wraz z coraz lepszymi wynikami indywidualnymi i drużynowymi, przy zwiększonej aktywności w obszarze PR  staje się coraz bardziej rozpoznawalna. Nasi zawodnicy występują na basenach podczas zawodów:

1) lokalnych (Grand Prix, Mistrzostwa miast i klubów) – np. Piaseczno, Konstancin- Jeziorna, Raszyn, Góra Kalwaria itp.;

2) okręgowych (Mistrzostwa Warszawsko-Mazowieckiego Okręgowego Związku Pływackiego, Od Młodzika Do Olimpijczyka, Mistrzostwa miast i klubów itp.) – np. Warszawa, Wyszków, Ożarów Maz., Ciechanów, Mława itp.;

3) centralnych (Mistrzostwa Polski, Grand Prix Polski, Międzynarodowe Mistrzostwa Warszawy itp.) – np. Warszawa, Kraków, Łódź, Poznań, Szczecin, Olsztyn, Opole, Dębica itp.

Wasze wsparcie umożliwi starty na różnych arenach pływackich i waterpolo, gdzie logo Państwa firmy zauważy szersza publiczność. Wymienione dziedziny sportu stają się w naszym kraju coraz bardziej medialne. Duże ambicje naszej sekcji – MKS Piaseczno połączone z pasją i profesjonalizmem stwarzają nieograniczone możliwości dla przyszłych sponsorów.

Na obecnym etapie w zamian za wsparcie finansowe proponujemy umieszczenie Państwa logo:

1) na czepkach, koszulkach, spodenkach, dresach, torbach i ręcznikach zawodników i trenerów,

2) na stronie internetowej mkspiaseczno.pl,

3) na banerze wokół basenu pływalni naszej sekcji.