Maraton startów czerwiec 2024 ;)

🔵 Grupa S2 mocno trenuje podczas zgrupowania w Bułgarii a tymczasem w Polsce zaczynamy niezwykle intensywny tydzień dla młodszych roczników.

Maraton najważniejszych startów w sezonie.➡️ CZAS_START!

🔵
Na Bielańskiej pływalni trwają dwudniowe (11-12.06.2024) Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10-11 lat
Nasza reprezentacja dzielnie walczy i wiemy, ze sprawdzonych źródeł, że są już pierwsze medale
Transmisję na żywo można obejrzeć tu –> https://www.youtube.com/live/jhzhPfn7WKs
Bardzo mocno trzymamy kciuki za naszych wspaniałych Zawodników!

🔵 Kolejne dwudniowe (13-14.06.2024) zawody zaczynają się już w czwartek . Na basenie OSiR Żoliborz odbędą się Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Młodzików dla zawodników 12 letnich, tutaj również liczymy na ogromne emocje i świetne wyniki.

🔵 Tydzień startowy (15-15.06.2024) zamkną zawodnicy 13-letni, którzy wyjeżdżają do Ostrowca Świętokrzyskiego na Finał MDMM rocznika 2011!
Będzie się działo 🙂

Joanna Susabowska