Turniej splashballa w ramach Warszawskiej Ligi Amatorskiej – Waterpolove Frajdoo

W sobotnim turnieju splashballa w ramach Warszawskiej Ligi Amatorskiej – Waterpolove Frajdoo zdobywamy brązowe medale. Nasza drużyna po zwycięstwie w grupie A, w pierwszym meczu półfinałowym uległa drużynie z Białegostoku.
W meczu o trzecie miejsce zwyciężyliśmy z zespołem I Warsaw Masters Team. Gratulacje dla chłopców za walkę i zdobycie trzeciego miejsca podium

🤽🏻Janek Smolnik – Król strzelców turnieju
🤽🏻Adam Nitecki – rozgrywający i dobry atakujący
🤽🏻Jan Owczarek – wschodzący obrońca
🤽🏻Jan Pieczyński – nieśmiały jeszcze zdolny skrzydłowy
🤽🏻Rafał Rudziński – duże predyspozycje do rozgrywania piłki
🤽🏻Marcin Sikorski – szybki napastnik z dużymi możliwościami strzeleckimi
🤽🏻Ala Parzuchowska – odważna i pewna gra w obronie
🤽🏻Igor Zapaśnik – debiut na bramce i gra w obronie z dużymi możliwościami
🤽🏻Łukasz Smaroń – debiutant bardzo waleczny z aspiracjami do gry w ataku i obronie
Gratulacje i jednocześnie podziękowania dla Warsaw Masters Team za organizację turnieju. Bardzo dobra oprawa rozgrywek waterpolowych i organizacja na wysokim poziomie, połączona z fajnymi nagrodami, w tym czujnikami Polar.
Dzięki takim turniejom tworzy się kolejny wartościowy rozdział warszawskiej i zarazem ogólnopolskiej piłki wodnej!

Gabriel Turczyński